Realizacja nowych zamówień od stycznia 2018.

Polityka Prywatności

  1. Paulina Potyra Design jako podmiot będący właścicielem Sklepu internetowego potyra.com, zobowiązuje się do należytej ochrony danych dotyczących odwiedzających Sklep.
  2. Dane dotyczące użytkowników Sklepu, zbierane podczas transakcji, wykorzystane są wyłącznie w celu realizacji transakcji i komunikacji z Klientem. W celu dokonania zakupu konieczne jest podanie danych oznaczonych jako obowiązkowe – dane te są niezbędne do prawidłowej realizacji Zamówień.
  3. Zamawiając produkty w Sklepie Klient wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez Paulina Potyra-Kaczerowska Design podanych w formularzu danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) wyłącznie w celu realizacji Zamówienia, wystawienia dowodu sprzedaży oraz wysyłki Towaru.
  4. Dane dotyczące użytkowników Sklepu nie są przekazywane ani sprzedawane podmiotom trzecim. Nie dotyczy to przekazywania niezbędnych danych  operatorowi pocztowemu lub firmie kurierskiej w celu realizacji dostawy Towaru przez Sklep, jak również przekazywania danych firmie PayU w celu realizacji płatności  w przypadku dokonania przez Klienta wyboru płatności za zakupiony Towar za pośrednictwem systemu PayU. Nie dotyczy to również przypadków, gdy do przekazania danych odpowiednim organom zobowiązują przepisy prawa.
  5. Niezależnie od danych osobowych podanych podczas komunikacji, Sklep może wykorzystać technologie pozwalające na zbieranie niektórych informacji technicznych, takich, jak adres IP Klienta, typ przeglądarki internetowej oraz używany system operacyjny.
  6. Sklep wysyła do Klienta wiadomości e-mail, ściśle związane z jego zamówieniem (np. potwierdzenie wpłynięcia zamówienia, potwierdzenie wpłynięcia płatności, potwierdzenie wysłania produktów itp.).
  7. Sklep wysyła bezpłatne wiadomości e-mail (Newsletter) tylko do Klientów, którzy wyrazili zgodę na ich otrzymywanie. Newsletter zawiera informacje związane z ofertą oraz działalnością Sklepu i nie jest wykorzystywany do rozsyłania reklam lub informacji osób trzecich. Klient ma możliwość rezygnacji z Newslettera.
  8. Sklep zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce ochrony prywatności poprzez opublikowanie jej nowej treści na stronie internetowej Sklepu.
  9. Aby usprawnić funkcjonowanie Sklepu, stosowane są sporadycznie pliki cookie. Pliki te to informacja przekazywana przez przeglądarkę internetową i przechowywana na lokalnym dysku twardym użytkownika Sklepu. Pliki cookie nie zbierają żadnych osobistych danych użytkowników Sklepu.
  10. Niniejsza polityka nie narusza bezwzględnie obowiązujących przepisów. W razie sprzeczności postanowień polityki z bezwzględnie obowiązującymi przepisami w miejsce postanowień polityki stosuje się te przepisy, a pozostała część polityki pozostaje w mocy.

Paulina Potyra Design © 2012
Design By wyloo; Realized by 2xm